Prehľad lacného notebooku Lenovo IdeaPad 310 15

Lenovo Idea Pad 310 15 je ideálny pre jednoduché úlohy, čítanie a štúdium rôznych materiálov, prácu v kancelárskych programoch. Vyzerá skvele a má dobré technické ukazovatele, a to za takú prijateľnú cenu. Samotná linka je veľmi rozsiahla a obsahuje veľa gadgetov s veľmi odlišnými vlastnosťami. Nižšie sa pozrieme bližšie na model 310-15, ktorý je priemerným zariadením podľa charakteristík a ceny, ale umožňuje získať všeobecnú predstavu o celej línii.

Dizajn.

Pokiaľ ide o vzhľad notebooku Lenovo Idea Pad 310 15, vyzerá to veľmi nezabudnuteľne. K dispozícii gadget vo fialovej, čiernej, červenej, striebornej a bielej. So štandardným displejom 15. 6 palcov, váži 2. 2 kg a rozmery sú 379x260x22. 9 mm. všetko sa robí veľmi úhľadne, štýlovo a stručne. Na prvý pohľad vzniká pocit spoľahlivosti a kvality.

Ak sa pozriete na ľavej strane puzdra, nájdete VGA-a HDMI-porty, Ethernet, konektor pre SD karty. Vpravo sú 2 porty USB. V spodnej časti puzdra sú stereo reproduktory DolbyAudio.

V tomto modeli sú veľmi zvukové a pri vysokej hlasitosti zostáva kvalita zvuku na vysokej úrovni. Celé telo je plastové, ľahko sa znečistí a mierne sa ohýba. Keď ho otvoríte, môžete vidieť, že kryt v blízkosti klávesnice je štylizovaný na kov.

Klávesnica a touchpad.

Notebook Lenovo Idea Pad 310 15 sa otvára pohodlne a ľahko, nie je potrebné žiadne osobitné úsilie. Pri zdvíhaní veka vidíme plnohodnotnú klávesnicu so štandardným výkonom, touchpad, niekoľko nálepiek s charakteristikami zariadenia, tlačidlo napájania. Na prvý pohľad sa klávesnica neohýba, klávesy pracujú ticho a hladko. Pokiaľ ide o touchpad, pocity sú dvojaké. Dotknutie sa prstov jeho oblasti je pekné, cítite dobrú presnosť a účinnosť a prítomnosť ovládačov elansmart-Pad vám umožňuje udržiavať veľa gest. Pri práci s tlačidlami touchpadu je však negatívny dojem, aj keď sú stlačené ticho a jednoducho, ale často reagujú len pri stlačení okolo okrajov.

Zobraziť.

Monitor prezentovaného gadgetu je lesklý, s uhlopriečkou 15. 6 palcov. V maximálnej konfigurácii notebooku Lenovo Idea Pad 310 15 je dodávaný s podporou pre Full HD, čo zodpovedá 1920 x 1080. Stojí za zmienku, že v konfigurácii s obrazovkou HD je vykresľovanie farieb veľmi žiaduce. Pri slnečnom svetle je obraz nudný a vyblednutý, navyše, ak nastavíte podsvietenie na 80-85%, budete sa cítiť unavené oči. Výrobca tvrdí, že existuje antireflexný povlak.

Výplň.

Pokiaľ ide o plnenie, všetko závisí od verzie zariadenia. Notebooky Lenovo IdeaPad 310 15 sú k dispozícii s procesormi generácie Intel 6th. Maximálna konfigurácia používa Core i7. Nie je to zlé a 4-core Intel Core i3-6006U s frekvenciou až 2 GHz. Je pomerne jasný a poskytuje dobrý výkon. Grafický adaptér môže byť reprezentovaný integrovanou grafickou kartou Intel alebo NVIDIA GeForce.

 

V druhej verzii si používateľ môže vybrať medzi 920MX alebo 920M s 2 gigabajtmi. Pokiaľ ide o RAM, štandardný slot je slot 4 GB. Aj na jednotkách je všetko voliteľné. Notebook Lenovo IdeaPad 310 15 môže mať pevný disk 1 TB alebo pevný disk až do 256 GB. K dispozícii je aj verzia jednotky pre 128 GB s pevným diskom 500 GB.

Multimediálny.

Webová kamera v notebooku Lenovo Ideapad 310 15 môže byť na 0. 3 Mp alebo 1 Mp, avšak v každom prípade je vybavený mikrofónom. Zaujímavé pre používateľov bude program na spracovanie obrazu Lenovo Photo Master 2. 0. Pokiaľ ide o zvukové schopnosti, zariadenie má zabudované 2 stereo reproduktory s podporou Dolby Audio.

Autonómia.

Batéria v tomto zariadení je dual-cell s kapacitou 30 až 39 Wh v rôznych konfiguráciách. Táto kapacita stačí na prácu na plný úväzok pri intenzívnej práci alebo prehrávaní videa počas šiestich hodín. To je veľmi dobrý ukazovateľ.

Please follow and like us: