Prehľad lacného notebooku ASUS X556UB

Spoločnosť ASUS neprestáva ohromovať svojich fanúšikov so zaujímavým a novým vývojom. Tento štýlový 15-palcový gadget je k dispozícii v piatich módnych farbách, má slušný plnenie a je k dispozícii z hľadiska ceny.

Vzhľad notebooku ASUS X556UB je prvou vecou, ktorá vás priamo upúta. Štýlový, skôr roztomilý, s niekoľkými farebnými možnosťami, doslova na prvý pohľad priťahuje pozornosť na seba. Ak je to žiaduce, môžete si vybrať tmavohnedý model pre pragmatikov a tých, ktorí majú radi klasiku, alebo sa spokojní s červeným, bielym, modrým alebo svetlo zlatým zariadením.

Telo gadget môže byť s lešteným povrchom, alebo veľmi originálne a nezabudnuteľné štruktúru tvoria sústredné kruhy.

Pri otvorení prenosného počítača vidíme okolo obrazovky stredne veľký rám s vytlačeným nápisom v spodnej časti. Webová kamera je umiestnená zhora. Pokiaľ ide o klávesnicu, je dostatočne veľká a ergonomická, je vhodná na dlhú dobu.

Dve časti notebooku ASUS X556UB sú navzájom spojené závesným zariadením vo forme závesu. Všetky prvky sú navzájom dobre prispôsobené a nezakrývajú. Dostatočne kompaktné rozmery (382x258x25. 5 mm.) a nízka hmotnosť, ktorá je 2. 3 kg spolu s batériou urobte zariadenie mobilné a pohodlné na cestovanie.

Zobraziť.

Tieto notebooky sú vybavené dvoma typmi obrazoviek – HD a Full HD s uhlopriečkou, ktorá je už známa všetkým 15. 6 palcov. Pomer strán v oboch prípadoch je 16: 9. Displej HD má pomerne skromné rozlíšenie-iba 1366 x 768 pixelov, nie príliš veľké pozorovacie uhly.

Vo verzii Full HD je situácia lepšia, pretože sú plné 1920 x 1080 pixelov a pozorovacie uhly sú oveľa väčšie, z ktorých je pohodlnejšie pracovať. Výhody oboch obrazoviek zahŕňajú vysokokvalitnú maticu, ktorá poskytuje vysoký detail a dobrý antireflexný povlak.

Vlastná technológia Splendid vám umožňuje rýchlo a ľahko nastaviť parametre pre použitie v rôznych situáciách, aby bol obraz čo najpriaznivejší. Existujú štyri prednastavené režimy: nasýtené, štandardné, starostlivosť o oči s filtrovaním modrej (robí to menej ako 33%) na dlhý pobyt za monitorom a vlastný. Každá z nich je optimalizovaná pre špecifické potreby, napríklad sledovanie filmov, prácu s textovými dokumentmi, hry. Obe obrazovky vo výške jasu a kontrastu. Ak stručne opíšete zobrazenie notebooku ASUS X556UB-to je najlepšia voľba pre kancelársku prácu, každodenné používanie zariadenia doma a na výletoch.

Kamera a zvuk.

Pokiaľ ide o zvukové schopnosti, notebook as55 xybe má technológiu SonicMaster, ktorá poskytuje vysokokvalitnú reprodukciu zo stereo reproduktorov. V týchto gadgetoch môžete tiež vyzdvihnúť niekoľko možností na zvuk zvukového systému pomocou funkcie AudioWizard v závislosti od toho, čo počúvate, sledujete alebo hráte. Rozlíšenie webovej kamery je 0. 3 Mp, čo je dostatočné pre video správy a Skype komunikáciu.

Konektor.

Gadget má pomerne veľkú sadu rôznych portov pre pohodlnú prevádzku s veľkým počtom periférií. K dispozícii USB Type-C so špeciálnym dizajnom, ktorý vám umožní pripojiť kábel s ľubovoľnou vhodnou stranou, portom HDMI, USB 3. 0, výstup pre slúchadlá, USB 2. 0, VGA port, RJ45 LAN Jack. K dispozícii je tiež čítačka kariet pre SDXC / SDHC / SD. Je tiež dôležité, aby zariadenie poskytovalo zámok Kensington, ktorý vám umožňuje ukladať údaje do bezpečia.

Výkon.

Notebook ASUS X556UB môže byť predinštalovaný s Windows 10 Pro alebo doma. Procesor si zaslúži osobitnú pozornosť, ASUS X556UB notebooky sú ponúkané na trhu s jedným z troch variantov chipset: IntelCore i5 6200U s frekvenciou až 2. 8 GHz, i3 6100U alebo i7 6500U (až 3. 1 GHz). Každý z nich sa vyznačuje vysokým výkonom a pomocou špeciálnej technológie dokáže spracovať súčasne 4 prúdy informácií.

RAM v zariadení môže byť až 12 GB, existujú aj možnosti s rôznymi kapacitami jednotky: SSD 128 alebo 256 GB; HDD 5400 RPM 500 GB, 1 alebo 2 TB, HDD 7200 RPM – 500 GB alebo 1 TB. Grafickou kartou v zariadení je NVIDIA GeForce 940M 2GB. Chladiaci systém je reprezentovaný jedinečnou technológiou ASUS IceCool.

Autonómia.

Notebook ASUS X556UB je vybavený lítium-polymérovou batériou s ochranou pred prehriatím, ako aj skratom v sieti. V nominálnom režime používania modulu gadget bude batéria trvať až 8 hodín a pri hrách sa čas zníži o 2 krát. Jednou z funkcií je, že batéria sa podporuje viac ako sedemsto dobíjacích cyklov, čo je viac ako dva a pol krát, že konvenčných lítium-iónových batérií.

Please follow and like us: