Prehľad lacného notebooku Acer Aspire E5-575G

Aspire E5-575G od Acer, je najlepšou voľbou pre každodenné použitie, má atraktívny dizajn a má veľa rôznych možností, to je dôvod, prečo to bude ideálny pre tých najnáročnejších užívateľov. Notebook s GeForce GTX grafická karta s osobitným pamäte a pomerne výkonný procesor Intel Core bude môcť čerpať aj veľa nových hier, tak to je dobrá voľba pre tých, ktorí chcú spojiť príjemné a užitočné zariadenia v jednom prístroji, pretože to je vhodný pre prácu a zábavu.

Dizajn.

Notebook Acer Aspire E5-575G je vyrobená z čierneho plastu s matným povrchom, na vrchný kryt má zaujímavú štruktúru, v rohu je logo výrobcu. Spodná časť gadgetu je vybavená 4 gumovými nožičkami, ventilom na chladenie a stereo systémom. Pokiaľ ide o kvalitu montáže, všetko je v poriadku-všetky detaily sú namontované a kompaktne zabalené a miesto pripevnenia hornej a dolnej časti je takmer nepostrehnuteľné. Hmotnosť zariadenia je 2. 2-2. 4 kg s rozmermi 381. 6x259x30. 2 mm. notebook vyzerá elegantne a pohodlne pracovať za akýchkoľvek podmienok.

Konektor.

Toto zariadenie má 2 USB 3. 0 porty, jeden USB 2. 0, jeden USB 3. 1 Typ-C, výstup HDMI, 1 ethernetový port a slot pre SD kartu vpredu. Nevýhodou je, že mnohí používatelia pripisujú príliš blízko umiestnenia portov USB, čo môže spôsobiť určité nepríjemnosti pri používaní flash kariet a iných diskov. Okrem všetkých vyššie uvedených, v jednej verzii notebooku Acer Aspire E5-575G nájdete Štandardný zásobník na disk DVD-ROM vpravo.

Audio, klávesnica a touchpad.

Na spodnej časti zariadenia sú umiestnené dva stereo reproduktory, ktoré poskytujú stabilný zvuk a dobrý objem vo vysokých tónoch. Nízke frekvencie prakticky chýbajú, čo nie je dobré. Pre lepšie znejúce je Acer Trueharmonická technológia. Pokiaľ ide o klávesnicu, z dlhej práce s gadgetom sú len pozitívne emócie. Ploché tlačidlá s dobrým pocitom tlaku poskytujú krátky zdvih bez spätného rázu. Štandardná veľkosť klávesov dobre zapadá do celkového vzhľadu klávesnice a je vhodné s nimi pracovať aj veľmi dlho. Touchpad v notebooku Acer Aspire E5-575G je pomerne veľký, ale má jednu významnú chybu – nízku presnosť pri vykonávaní gest. Taktiež došlo k pôsobivému rozdielu medzi tlačidlami myši.

Obrazovka.

Pokiaľ ide o zobrazenie notebooku Acer Aspire E5-575G, potom je tu dobrá veľkosť 15. 6 palcov s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov. To je dobrá voľba pre rozpočet gadget. Matica má zvýšený prah čiernej farby, nízky kontrast značná odchýlka šedá spektra, ktorý nevyzerá veľmi dobré a listy nie je veľmi príjemné dojmy z celkového obrazu.

Hodnota maximálnych parametrov jasu je: pri práci zo siete 221. 3 cd / sq. M., pri práci na batérii-185. 2 cd / sq. M. Ako vidíte, pre matný displej je tento údaj výrazne malý, čo ovplyvňuje ťažkosti s používaním gadgetu v uliciach počas dňa. Okrem toho pozorovacie uhly tiež nie sú najlepším spôsobom. Výrobca tvrdí, že technológia Acer ExaColor pomôže opraviť zobrazenie farieb a dosiahnuť realizmus, ale v skutočnosti to vyvoláva pochybnosti.

Výkon.

Zariadenie má predinštalovaný 64-bit Windows 10 Domov. Množstvo pamäte RAM DDR4 môže byť v štandardnej verzii 6 alebo 8 GB,ale môžete ju rozšíriť, ak chcete maximálne 32 GB. Pokiaľ ide o výkon a funkčnosť, notebook Acer Aspire E5-575G je dobrým riešením pre rozpočtové gadgety, kde môžete hrať a pracovať. Pre rýchlosť spĺňa dvojjadrový Intel Core i7-6500U s pracovnou frekvenciou 2. 5 GHz alebo i5-6200U (2. 3 GHz). V reakcii na grafiku NVIDIA GeForce 940MX alebo GTX 950M s 2 GB. Zariadenie má pevný disk 1 terabajt,ale existuje aj úprava, okrem pevného disku je 96 GB SSD.

Autonómia.

Batérie kapacita 2800 mAh štyri – alebo šesť-časť je jedna z výhod Acer Aspire E5-575G notebook, ktorý bude poskytovať autonómna prevádzka v bežnom režime až 10 hodín, a v úsporný režim – až 11-12 hodín.

Please follow and like us: