Precor Komerčné Série Adaptívne Pohyb Tréner

S Otvorenou Technológiou Stride

Štýl, vzhľad a úplná flexibilita.   To je perfektný popis pre Precor Adaptive Motion Trainer.

Ak prevádzkujete klub zdravia alebo jednoducho chcete kúpiť eliptický trenažér v oblasti zdravia, potom jednoducho musíte zvážiť Precor Adaptive Motion Trainer.   Zdravie Club patróny rave o kvalite tohto trénera-a nie je divu!   Je flexibilný a užitočný v mnohých rôznych situáciách.    Nie je to lacné, ale aspoň dostanete to, za čo ste zaplatili.

Presne

 1. Hlavné črty adaptívneho trenažéra pohybu Precor
 2. Prirodzene sa prispôsobuje dĺžke kroku od 0 do 36 palcov
 3. Prispôsobiteľná výška kroku od 6. 8 až 10 palcov
 4. Stride Dial zmeny v reálnom čase na cieľ rôznych svalových skupín
 5. 20 ľahko nastaviteľné úrovne odporu
 6. Snímače tepovej frekvencie umiestnené na riadidlách pre jednoduché monitorovanie
 7. Hrudný popruh je súčasťou balenia
 8. Dual cvičenie akcia ponúka užívateľovi hornej a dolnej časti tela cvičenie

Odčítania zahŕňajú: aktuálne, priemerné, max, cieľová vzdialenosť, zostávajúca vzdialenosť, cieľové kalórie a celkové spálené, čas, prijaté kroky a tak, takže veľmi viac

 • Maximálna užívateľ hmotnosť kapacita 514 libier
 • Rozmery: 80L X 35W X 73H
 • Hmotnosť stroja je 422 libier
 • 10 ročná záruka na diely
 • 1 ročná záruka na prácu
 • Doživotná záruka na rám a zvary

Prehľad adaptívneho trenažéra pohybu Precor

Tu to máte.   Bohužiaľ, nebudete naozaj byť predstavený na tento tréner len čítaním hlavnej časti funkcie vyššie.   Tam je jednoducho príliš veľa vidieť.   Pre lepšiu znalosť, si môžete prezrieť tento fantastický stroj a dozvedieť sa viac o tom na odkaze produktu nižšie.

Tento konkrétny model Precor Adaptive Motion Trainer zahŕňa technológiu” Open Stride ” a je 3. generáciou adaptívnych pohybových trénerov od tohto konkrétneho výrobcu.

Nič z toho je humbuk (nerobíme humbuk tu).   Nájdete tento presný model, ako je popísané v tomto prehľade na mnohých zdravotných klubov po celom svete.
Prispôsobivosť Precor Adaptive Motion Trainer je to, čo robí to tak populárne.   Bol špeciálne navrhnutý pre flexibilné tréningy.

Môžete ľahko nastaviť krok z krátkych na dlhé.   Môžete chodiť alebo behať, pretože vyhovuje vašej nálade alebo cieľom.

Môžete ho použiť ako schodisko horolezec pre maximálny aeróbny prínos.   Je jednoduché prejsť z jedného profilu cvičenia do druhého pridaním obrovskej rozmanitosti do tréningu.   S Precor adaptívne pohyb tréner, dostanete to najlepšie z troch rôznych strojov, nahradenie v skutočnosti bežecký pás, bicykel a eliptické.
Precor Adaptive Motion Trainer je ideálny pre začiatočníkov a pre pokročilých používateľov.   Vďaka svojej obrovskej flexibilite-tento cvičebný systém bude rásť s vami, ako sa Vaša kondícia zlepšuje.

Technológia “Open Stride” vám umožňuje zvýšiť dĺžku a výšku vášho kroku.   To je to, čo robí tento tréner tak skvelý na použitie ako stepper.   Jednoduchým zvýšením odporu môžete stroj zmeniť na horolezca.

Riadidlá na uchopenie Rodeo sú prispôsobiteľné ako zvyšok trénera.   Ponúkajú tri pozície pre maximálny komfort počas cvičenia, a na rozdiel od mnohých steppery a posilňovne s nastaviteľné rukoväte, nechceme počuť zákazníci sťažujú tieto riadidlá stále voľné a nepoužiteľný po čase.   Riadidlá na uchopenie Rodeo tiež prichádzajú so zabudovaným snímačom srdcovej frekvencie, aby ste mohli optimalizovať tréningy pre maximálnu aeróbnu účinnosť.

Spätná Väzba Od Zákazníkov

Ľudia, ktorí mali možnosť využiť tento Precor adaptívne pohyb tréner absolútne milujú -, nuff povedal!   Že jeden môže chodiť alebo spustiť na to je populárny chvála, a tak je schopnosť používať ako schodiskové horolezec alebo schodiskové stepper.
Tlač komentáre zákazníkov v tomto prehľade (ako často robíme) nie je náš najlepší kurz v tomto prípade, pretože nemôžeme zhrnúť tento tréner v niekoľkých posudky.   Je to dosť veľké a podieľa nákup, a chceme, aby ste vedeli vašich potenciálnych stepper – a chceme si byť istí, že robíte dobré rozhodnutie.

Najlepší kurz potom, je pre vás použiť produkt odkaz nižšie si môžete prečítať na zákaznícke recenzie, Špecifikácie produktu a mať dobrý pohľad na túto krásu, než prídete na akékoľvek rozhodnutie.   Ak sa stále cítite dobre o tomto systéme po tom, čo robíte svoju domácu úlohu, potom ste našli nový stredobodom pre vaše nové cvičenie telocvični.

Samozrejme, najväčší nedostatok Precor Adaptive Motion Trainer je, že je nákladné.   Avšak, ak sa snažíte zlepšiť svoje zdravie, a chcete kvalitné tréner s solídny záznam o úspechu, potom táto investícia len môže byť užitočné.

Heck, dokonca sa oplatí.   Nákup jeden z nich pre váš domov znamená, že môžete použiť tam, namiesto v posilňovni, kde budete platiť za členstvo v telocvični používať možno tento veľmi rovnaký kus vybavenia.

Okrem toho budete zachytiť stratený čas dohnať veci doma, a ušetríte veľký na plyn, a údržba automobilov.   Pretože Precor adaptívny pohybový tréner má takú veľmi vysokú kvalitu, môžete ho otvoriť pre použitie celou rodinou bez obáv o vysoký incident porúch.   Nenechajte sa mýliť, záleží na kvalite!

Please follow and like us: