Najlepšie riešenie straty sluchu: Bezdrôtové sluchové pomôcky

Predstavte si, že ísť okolo so svojimi slúchadlami v ruke, ale nemohol dostať pohľad na plugin. Neexistuje žiadny plugin. Tak ako počujete svoju obľúbenú hudbu teraz? Necítite neporiadok slúchadlá môže spôsobiť pri zdvíhaní závažia alebo beží na bežiacom páse? Nemusíte sa obávať. Bezdrôtové sluchadla sú riešením. Nielen riešenie, ale sú cesta vpred v bezdrôtovej technológii.

Technológia je postavená na vede. Veda je základom vynálezov. Preto je technológia priamo úmerná vynálezom. Tu vzniká dôležitosť technológie. Je určený na uľahčenie každodenného života ľudí.

technológia

Technológie, ktoré pomáhajú bezdrôtovo komunikovať, zahŕňajú telecoils (t-cievky), frekvenčnú moduláciu (FM) a Bluetooth. Telecoil je anténa, ktorá je prítomná v sluchadle. Využíva elektromagnetické polia, ktoré telecoil zdvihne. Indukčná slučka je vytvorená tak, aby ktokoľvek v miestnosti mohol využívať túto technológiu.

FM vysielač je ďalším rysom bezdrotove sluchadla. Vstavaná technológia prijímača FM urobila to pohodlnejšie na použitie. Deti so stratou sluchu budú mať prospech najviac vo svojich učebniach kvôli priamemu prenosu hlasu učiteľa na uši študenta.

Najnovšie technológie prichádza s prijímačom FM alebo telecoil spárovaný s Bluetooth zariadenia cez streamer. To je výhodné pre ľudí, ktorí nemôžu otvorene nosiť telefón všade. Signál prichádzajúceho hovoru môže byť vyzdvihnutý streamerom, ktorý ho nasmeruje na sluchadlo.

Je úžasné mať dnes také jasné technológie s výrazným využitím pre bežného človeka.

Please follow and like us: