Recenzia Google Nexus 5

Existuje toľko ľudí, ktorí sú závislí na ich gadget ako smartphone, keď robí veľa aktivít, ako je práca. Iste, to je, pretože smartphone v dnešnej dobe môže byť dobré zariadenie, ktoré majú byť použité ako spôsob, ako splniť naše potreby.

To je dôvod, prečo dnes veľa ľudí často hľadá najlepšie smartphony. Je to preto, že hľadajú smartphone, ktorý môže podporiť ich prácu. Keďže dnes je možné nájsť veľa typov smartfónov, ľudia sa často cítia zmätení pri výbere jedného z nich. Vyzerajú podobne, aj keď sú úplne odlišné, takže najlepšie recenzie smartfónov budú naozaj užitočné.

Získaním recenzie budeme poznať ŠPECIFIKÁCIE, ako sú funkcie, technológie a dokonca aj výkon. Môžeme tiež ľahko porovnávať ich z jednej značky a série na tie ostatné.

Takže ak hľadáte správny smartphone, bude to dobrý spôsob.

Jedným z príkladov je Google Nexus-5 recenzie, ktoré nám môžu pomôcť poznať jeho výkon a funkcie. Môžeme si prečítať recenzie, aby sme vedeli niečo vo vnútri smartphonu.

Google Nexus 5 používa najnovšiu sériu operačného systému android, ktorý je Kitkat alebo Android 4. 4.

T on procesor, ktorý je aplikovaný je 2. 3 GHz štvorjadrový procesor s Qualcomm chipset v Snapdragon 800.

Tento chytrý telefón je k dispozícii v dvoch rôznych pamäti, sú 16 GB a 32 GB.
Pre displej je tiež veľký, pretože má 4. 95 palcový displej ako displej. Displej je už full HD s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov. Obrazovka displeja je tiež chránená použitím Gorilla Glass. To robí obrazovku poškriabaniu zadarmo.

Primárny fotoaparát, ktorý je na zadnej strane telefónu, používa optickú stabilizačnú kameru 8-MP, zatiaľ čo predná kamera je 1. 3MP fotoaparát, ktorý môže byť použitý pre videohovory.

Fotoaparát je dosť alebo celkom dobrý pre fotoaparát smartphone. Hlavný fotoaparát je tiež doplnený funkciou automatického zaostrovania, detekciou tváre, fotografickými sférami, geografickým značkovaním, LED bleskom a mnohými ďalšími.

A čo dizajn tela?

Má elegantný štýl s veľkosťou, ktorá nevyzerá naozaj skvele. Hoci má skvelé veľkosť displeja, stále má štíhle telo, pretože telo má tenký rám, takže užívatelia budú tiež získať jednoduchý na manipuláciu s prístrojom.

Celkovo tento Google Nexus 5 má skvelú funkciu s najnovšími technológiami a samozrejme najnovším operačným systémom z Androidu.

Z niektorých Najlepší Smartphone Recenzie, hovorí sa, že tento smartphone môže byť skvelý a obľúbený telefón, ktorý môže byť v porovnaní a zarovnané na iPhone 5S, aj keď od ceny, to je úplne odlišné. Napriek tomu závisí od používateľov, ktorí chcú používať smartphone.

Please follow and like us: